DAİSY GİRLS

“ROMİ” ve “DAISY GIRLS” markaları çocuk giyim sektöründe lider firmalardan LİDO TEKSTİL SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ tarafından üretilip satılmaktadır.


JADORE

Uzun süredir Jadore Abiye markası ismi altında moda sektöründe hizmet veriyoruz. Birbirinden yetenekli modacılarla çalışıyor ve en harika sonuçları ortaya çıkarabilmek için yaptığımız i..


PERLE DONNA

https://perledonna.com/tr/


FAVORE

DERGAH-HANEM GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 1995 yılında DEMİR ailesinin üyeleri tarafından kurulan FAVORE, abiye alanında üretim yaparak, uluslararası çapta ABİYE GİYİM sektörüne hizmet ..


PALATEKS

PALATEKS 1989 yılında PALA ailesinin 70 yıllık tecrübesinin bir parçası olarak, tüm ürünlerinin tek merkezden satış kanallarına dağıtılması faaliyetlerini yürütmek için kurulmuştur...


JMK

MARKALARIN BULUŞTUĞU YERDE KALİTE VE STİLLE TANIŞIN Uzun yıllara dayanan geçmişi, geleneği ve yeniliği birleştiren anlayışı ile sürekli gelişen bir kumaş üreticisi ve tedarikçisi olan ..


ÖNCÜ

Öncü Giyim 1986 yılından beri tekstil ve konfeksiyon sektöründe, Bayan Giyim alanında üretici olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.


ERLER GROUP

Erler Group tarihi, resmi olarak 1992 yılında hayata geçirilen Erler Kumaşçılık ile başlıyor olsa da hikâyesi, Galip Karataş’ın Sultanhamam’da bir manifaturacıda tezgâhtar olarak çalışm..


OKÇU TRİKO

Bir aile şirketi olan Okçu Triko, 1974 yılından bu yana Türk örme hazır giyim sektöründeki liderliğini, üretim teknolojilerine ve ürün kalitesine sürekli yatırımlarıyla sürdürmektedir. ..


GFT

GFT Tekstil 1997 yılında Osmanbey'de şu anki yerinde kurulmuştur. Örme ve dokuma, fantazi abiye kumaşların ithal ve yerli çeşitlerini müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuş olan firmamı..


MARKİZ PATENT

Markiz Patent, Türkiye’de 30 yıldan fazla bir süredir marka ve patent tescilleri konusunda çalışan Sayın Orhan ERİMAN liderliğinde kurulmuş bir patent bürosudur. 80’li yılların sonların..


EKMEN DIŞ TİCARET


REDMONT


NORMA STANDART


DEDE EMLAK